Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
ts.dual-gaming.romic_none

Sign in to follow this  
Pomarleanu

Cerere DNS - ALFA.DUAL-GAMING.RO

Recommended Posts

Nume dorit: ALFA.DUAL-GAMING.RO
Număr de sloturi: 32
IP & port: 89.40.104.77:27015
Mod de joc: Counter-Strike 1.6 Classic
Contact deținător/deținători: www.pomarleanu.ro , www.fb.com/OctavianPomarleanu
Numele firmei unde este găzduit: TNI.ro
Link GameTracker: 
https://www.gametracker.com/server_info/89.40.104.77:27015/

Mentionez, este deschis ieri, 19.12.2019, cumparat momentan pe 2 luni. Nu sunt creator de plugin-uri, doar stiu sa administrez un server si sa adaug plugin-uri deja facute unde trebuie!
Am nevoie de o persoana care sa ma ajute cu plugin-uri speciale pentru server, cu numele ALFA si tot ce trebuie! Daca e nevoie, platesc, dar sa am tot ceea ce trebuie daca platesc (sma si instructiuni).
Vreau urmatoarele:
- implementarea plugin-urilor precum amx_who , rank , amx_showip , amx_last si tot ceea ce e de baza pentru un server
- implementarea unui plugin care sa am un VIP cat se poate de simplu cu 3-4 arme, deagle, armura si double jump
- implementarea unui plugin in care sa primesti puncte sau XP in functie de kill-uri
- as dori, separat, un panel de reznick. Il pot plati! Vreau ca urmatoarele persoane ce ma vor ajuta cu serverul sa nu aiba acces ftp pt a baga admine, ci sa le bage direct de pe un panel (website)

Astazi, 20.12, nu o sa fiu acasa, dar sambata, dupa ora 14:00, daca sunt persoane care vor sa ma ajute cu plugin-urile, raman recunoscator!
Cei care ma cunosc, stiu ca in foarte scurt timp fac un Staff numeros! Acum, am nevoie si de un server facut ca la carte :P 

Salut . In primul rând multumim ca ai ales sa faci parte din comunitatea  noastră . In al doilea rând pentru ce ai nevoie cel mai bine e sa intri pe ts și sa iei legătura cu powerel . El te poate ajuta cu tot ce ai menționat a avea nevoie 🙂 . Bafta cu sv 

• Like 1