Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
ts.dual-gaming.romic_none

Recommended Posts

Posted (edited)

Nume; Alex
Varsta: 14
De ce aplici pentru acest grad ?:  Pentru ca vreau sa am grad pe acest server.
Ce sectiune doresti spre moderare ?:  -
Ce imbunatatiri poti aduce sectiunii moderate ?: Sa fiu respectuos.
Explica activitatea ta pe forum si sectiune din ultima vreme: Acum m-am apucat.
Esti constient ca vei fi pus intr-o perioada de proba iar daca nu te vei descurca risti sa fii suspendat ?: Da.
Esti constient ca poti fi suspendat din functie la prima abatere de la regulament ?:Da.
O scurta descriere despre dvs. :Ma numesc Alex am 14 ani sunt din Sibiu, sunt cooperativ si ma joc Counter Strike 1.6.
Alte precizari:Bafta.

Edited by ipeep12

Criterii:

- Activitate pe sectiune/sectiuni mai vechi de 7 zile.
- Cont pe forum mai vechi de 14 zile.
- Sistem de aplicare bazat pe Pro/Contra (orice Detinator/Administrator/Super-Moderator/Moderator) va oferi Pro/Contra alaturi de 3 argumente.
- In functie de voturile lor, si cel final (al meu), se va respinge/accepta aplicatia.
- Minim 50 de posturi pentru a putea aplica.

Nu indeplinesti niciunul din acele criterii ! Momentan :respins:,dar dupa ce o sa le indeplinesti,te asteptam cu o alta cerere !

:tc:

Posted (edited)
7 hours ago, ipeep12 said:

Nume; Alex
Varsta: 14
De ce aplici pentru acest grad ?:  Pentru ca vreau sa am grad pe acest server.
Ce sectiune doresti spre moderare ?:  -
Ce imbunatatiri poti aduce sectiunii moderate ?: Sa fiu respectuos.
Explica activitatea ta pe forum si sectiune din ultima vreme: Acum m-am apucat.
Esti constient ca vei fi pus intr-o perioada de proba iar daca nu te vei descurca risti sa fii suspendat ?: Da.
Esti constient ca poti fi suspendat din functie la prima abatere de la regulament ?:Da.
O scurta descriere despre dvs. :Ma numesc Alex am 14 ani sunt din Sibiu, sunt cooperativ si ma joc Counter Strike 1.6.
Alte precizari:Bafta.

Salutare ai gresit secțiunea . Aici se fac cereri de grad pentru forum . Dacă dorești admin pe unul din serverele noastre accesează acest link https://dual-gaming.ro/forum/index.php?/forum/8-counter-strike-16-servere-publice/ caută serverul pe care doresti admin și fa o noua cerere acolo . Mulțumesc .

PS: @aiDu hai sa citim cu atenție ce și cum se cere înainte de a da un răspuns . Nu de alta dar după inducem in eroare userii . Mulțumesc :).

Edited by Claudiu xD

Claudiu am citit cu mare atentie ! 

Model:

Nume: 
Varsta: 
De ce aplici pentru acest grad ?: 
Ce sectiune doresti spre moderare ?: 
Ce imbunatatiri poti aduce sectiunii moderate ?:
Explica activitatea ta pe forum si sectiune din ultima vreme: 
Esti constient ca vei fi pus intr-o perioada de proba iar daca nu te vei descurca risti sa fii suspendat ?: 
Esti constient ca poti fi suspendat din functie la prima abatere de la regulament ?:
O scurta descriere despre dvs. :
Alte precizari:

A facut exact dupa modelul aplicarii grad pe forum..in niciun caz nu s-a referit la grad pe sv. Baiatul a facut si cerere de admin pe un sv din comunitate ! Aici a facut bine cererea pt <grad pe forum>

"De ce aplici pentru acest grad ?:  Pentru ca vreau sa am grad pe acest server." (probabil a vrut sa zica "forum""

Dar modelul,ma repet,este pt cererea de grad pe forum (si nu indeplineste conditiile)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this