Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
ts.dual-gaming.romic_none

Sign in to follow this  
AdriaNNN

[Cerere Grad] AdriaNNN

Recommended Posts

Nume: Adrian
Varsta: 17
De ce aplici pentru acest grad ?: Pentru ca aveti nevoie si pentru ca sunt 100% sigur ca ma voi descurca. 
Ce sectiune doresti spre moderare ?: Toate.
Ce imbunatatiri poti aduce sectiunii moderate ?: Aceleasi pe care le-am adus si data trecuta. Posturi si ordine.
Explica activitatea ta pe forum si sectiune din ultima vreme: Am avut activitate buna, dar forum-ul a intampinat niste probleme si n-am putut sa mi-o mentin. Am s-o fac din nou.
Esti constient ca vei fi pus intr-o perioada de proba iar daca nu te vei descurca risti sa fii suspendat ?: Da
Esti constient ca poti fi suspendat din functie la prima abatere de la regulament ?: Da
O scurta descriere despre dvs. : Ma numesc Adrian, am 17 ani, locuiesc in Giurgiu, imi place Gaming-ul.
Alte precizari: In trecut am fost Moderator, daca se poate sa primesc Administrator? Ma voi ocupa de cereri dns, grad, categori si ordine. Il voi ajuta pe aiDu. 

Ai fost suspendat pt inactivitate o perioadă, administrator nu primești din prima . 

Se va discuta revenirea ta si vei primi un răspuns curând.  

• Like 1

Nu știu ce sa zic atât timp cât ai mai fost și ai primit remove pentru inactivitate ... dar știi cum e oricine merita o a doua șansa ... PRO

PS: 

16 hours ago, AdriaNNN said:

Alte precizari: In trecut am fost Moderator, daca se poate sa primesc Administrator?

Te cam arunci :)))

Cum a spus si Danut,se va discuta despre revenirea ta si vei primi un raspuns,sper pozitiv,daca te tii de treaba .

S-a ajuns la o concluzie? Respins sau acceptat?

Edited by AdriaNNN

maine la sedinta se va discuta ,sper sa fi prezent ! 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this