Jump to content
Bun venit, Guest
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Salut,
Bine ai venit alaturi de noi

Logheaza-te pentru a vedea tot continutul!
Sign in to follow this  
Carolina Jambala

Cerere unban:Carolina Jambala

Recommended Posts

Counter-Strike-Deleted-Scenes-icon.pngNick :Carolina Jambala
Counter-Strike-Deleted-Scenes-icon.pngIP :31.5.81.13
Counter-Strike-Deleted-Scenes-icon.pngSteamID : STEAM_0:0:42835157 
Counter-Strike-Deleted-Scenes-icon.pngData :ieri
Counter-Strike-Deleted-Scenes-icon.pngAdminul care te-a banat : tot nu mai stiu
Counter-Strike-Deleted-Scenes-icon.pngMotiv( motivul afisat in momentul ban-ului :no.wg 
Counter-Strike-Deleted-Scenes-icon.pngDovada : ( print la consola )

Am revenit mai exact cu gandul sa rezolv problema pe care mi-o arata in wg cu Awp Crosshair pe care l-am pus eu in cs in urma cu ceva ani in urma si care acum nu stiu cum sa-l scot. Daca mi-ar trimite cineva un download de la un mdl cu fisierul acela as ramane recunoscator. Stiu ca am primit ban si pe TeamSpeak.. fratilor,am venit sa cer ajutor.. stiam in ce masura ma aflu sa zic/nu zic ceva. Respect pentru adminul Retry si mai era unul dispus care sa ma ajute,dar tot degeaba. Asadar,as dori daca se poate sa-mi trimiteti acel fisier cu Crosshair awp si da.. e interzis, dar nu e COD.. Poate mi-ati mai da o sansa sa revin pe server. Ramane la decizia voastra. Numai bine, multumesc! 
Aici las si wg-u sa nu fie nelamuriri: 
https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1874599

:pro:BANNED ! Wargad-u e rosu. Crosshair AWP ESTE INTERZIS

Primesti unban  rezolvati CS-ul  sterge-ti cs-ul actual si descarcal iar si joci steam ON

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre noi

Bun venit pe comunitatea Dual-Gaming. Această comunitate a fost înființată pe data de 15 octombrie 2019, având ca prim scop crearea unui ambient cât mai placut pentru jucători. Această comunitate a fost pusă la cale de un grup de prieteni care doresc a strânge un număr cât mai mare de jucători, a forma un staff de calitate și de a lega noi prietenii. Join Us!

Forum Links

Theme
Contact Us
  • Create New...